Regulamin

Regulamin Hostelu Cycle On

1. Doba hostelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 11.00 (istnieje możliwość wcześniejszego uzgodnienia godziny przyjazdu, która zależy od dostępności dnia poprzedniego).
2. W cenę noclegu wliczona jest pościel, kawa, herbata oraz dostęp do wspólnej TV i Internetu. Goście hostelu mają możliwość wypożyczenia ręcznika w cenie 5 PLN.
3. Pokoje hostelowe wynajmuje się po przedłożeniu dowodu osobistego lub paszportu oraz natychmiastowym uregulowaniu zapłaty w walucie PLN lub kartą.
4. Przedplaty na rezerwacje grupowe nie podlegaja zwrotowi.
5. W hostelu obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22.00 do godziny 7.00 rano. W tym czasie nie mogą przebywać na terenie hostelu osoby nie zameldowane.
6. Zachowanie gości oraz osób trzecich nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. Hostel może odmówić dalszego pobytu osobie, która narusza tę zasadę, nawet w trakcie doby hostelowej.
7. ZAKAZ ORGANIOWANIA IMPREZ NA TERENIE CAŁEGO HOSTELU.
8. Zakaz spania w miejscach do tego nie przystosowanych tj. salon.
9. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek, żelazek elektrycznych i innych podobnych urządzeń nie stanowiących wyposażenia pokoju. Goście hostelowi zobowiązani są do zapoznania się z instrukcją przeciwpożarową oraz do jej przestrzegania.
10. Na terenie hostelu obowiązuje całkowity zakaz palenia (również papierosów elektronicznych) i picia alkoholu.
11. Zakazuje się wprowadzania zwierząt bez zgody.
12. Po wyprowadzeniu się i opuszczeniu pokoju należy oddać klucze do recepcji.
13. Gość hostelowy ponosi materialną odpowiedzialność za uszkodzenie lub zniszczenie urządzeń hotelowych, jak i za zgubienie klucza.
14. Jakiekolwiek usterki w pokojach prosimy zgłaszać w recepcji w dniu przyjazdu. Brak zgłoszenia oznacza brak zastanych usterek i zniszczeń.
15. Hostel nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty wartościowe pozostawione w pokoju. Cenne rzeczy można zdeponować w recepcji. Możliwość zostawienia bagażu tylko do godziny 22.00 dnia wymeldowania.
16. Przedmioty pozostawione w pokoju po jego opuszczeniu będą przechowywane przez jeden tydzień.
17. Uprasza się o zachowanie porządku i czystości w pokojach oraz we wspólnych pomieszczeniach. Szczególnie dbaj o czystość w łazienkach i kuchni, gdyż są one w naszym hostelu WSPÓLNE.
18. Nie odpowiadamy za awarie i ich skutki niezależne od nas (force majeure).
19. Hostel pobiera opłatę 50 PLN za zgubienie klucza (do pokoju oraz do szafki). Ponadto w przypadku niedotrzymywania ciszy nocnej, palenia tytoniu na terenie budynku oraz zniszczenia przedmiotów będących własnością Cycle On, hostel może obciążyć gościa karą wynoszącą minimum 200 PLN.
20. Nie stosowanie się do poleceń recepcjonisty grozi natychmiastowym wyproszeniem z hostelu bez zwrotu kwoty zapłaconej za pobyt i bez możliwości ponownego wejścia na teren hostelu.

Życzymy udanego pobytu